Lokalizator GPS IKOL GO – dobry wybór dla Twojego samochodu

Coraz więcej kierowców w Polsce decyduje się na kupno modułu GPS do samochodu. Umieszczenie w pojeździe niewielkiego urządzenia do monitoringu gwarantuje bowiem wiele korzyści – zarówno w przypadku aut firmowych, jak i prywatnych.

Na rynku znaleźć dziś można ogromną liczbę lokalizatorów GPS, różniących się między sobą m.in. oferowanymi funkcjami czy wytrzymałością. Wybór danego urządzenia „w ciemno”, bez zdobycia wcześniej informacji na jego temat, może skończyć się poczuciem zawodu i utratą pieniędzy na produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań.

Używasz auta do celów prywatnych i zastanawiasz się, który GPS będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie? W tym tekście przedstawimy Ci moduł, który naszym zdaniem jest godnym polecenia urządzeniem. Zapraszamy do lektury.

Monitoring GPS i zapisywanie historii przejazdów

Jedną z zalet posiadania monitoringu GPS auta jest wygoda. Wybierając dobry lokalizator do samochodu prywatnego, jakim jest IKOL GO, zyskujesz funkcję precyzyjnego namierzania ruchu pojazdu w czasie rzeczywistym, wraz z możliwością zapisywania w historii przejazdów przebytej przez auto trasy i innych szczegółów dotyczących podróży.

Decydując się na zakup modułu GPS do samochodu IKOL GO masz zapewniony dostęp do historii przejazdów przez 3 lub 12 miesięcy (w zależności od wybranej usługi). Przez ten czas w każdej chwili możesz sprawdzić, którędy jechałeś danego dnia lub ile godzin zajął Ci przejazd z punktu A do punktu B.

Warto również wspomnieć o możliwości lokalizowania samochodu na odległość. Dzięki tej funkcji wiesz, że Twoje auto cały czas stoi na parkingu i nikt nieproszony nie postanowił nim odjechać. Opcja ta przydaje się także osobom roztargnionym – jeżeli do nich należysz, zapewne choć raz zdarzyło Ci się zapomnieć, gdzie zaparkowałeś swój pojazd. Lokalizator GPS IKOL GO pozwoli Ci zapomnieć o tym problemie.

Jak sprawdzać położenie auta na mapie?

Zastanawiasz się, jak i gdzie możesz sprawdzić położenie auta na mapie? Wystarczy, że dodasz nowy lokalizator na stronie system.ikol.pl lub w mobilnej aplikacji IKOL Tracker (stworzonej po to, byś mógł na bieżąco śledzić swój pojazd z niemal każdego miejsca w Europie). Właśnie tam będzie też zapisywana historia Twoich podróży.

IKOL GO – wytrzymały i funkcjonalny

Moduł IKOL GO to niezwykle praktyczny lokalizator, charakteryzujący się przy tym wyjątkową odpornością na zniszczenie. Działa nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (niestraszne mu temperatury w przedziale od -25°C do + 75°C).

Co ważne, moduł ten jest także odporny na zamoczenie i zabrudzenie. Możesz więc korzystać z niego gdziekolwiek zechcesz. Ponadto zawsze możesz rozwinąć funkcjonalność IKOL GO, dobierając interesujące Cię usługi dodatkowe – jest do tego w pełni przystosowany.

Podsumowując: IKOL GO to idealny GPS dla każdego kierowcy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ