Czy myślałeś kiedykolwiek o poprawieniu swojego auta terenowego?

Wielu właścicieli aut terenowych przekonało się o tym, że w niektórych sytuacjach ich maszyny zawodzą – szczególnie w naprawdę trudnym terenie, gdzie do pokonania jest wiele różnego typu przeszkód. Rozwiązaniem są modyfikacje aut terenowych, które znacznie poprawiają możliwości terenowe tych samochodów, a także idealnie je dopasowują do potrzeb właścicieli. Oto wszystko, co warto o nich wiedzieć.

 Kto poprawia swój samochód?

Okazuje się, że nie tylko prywatni właściciele aut decydują się na wprowadzanie zmian w swoich autach. – Zgłaszają się do nas nie tylko miłośnicy szeroko pojętego off-roadu i rajdów terenowych, ale również przedstawiciele firm oraz służb mundurowych i ratunkowych. Dla firm czy wspomnianych instytucji auto, które może więcej jest często podstawą funkcjonowania w trudnym terenie. – mówi opiekun klienta z firmy overlimit.com, która oferuje pakiety modyfikacji aut terenowych, w tym również Dacii Duster.

Warto dodać, że tego typu rozwiązania są coraz bardziej popularne, dlatego też jak grzyby po deszczu powstają firmy oferujące modyfikacje. – Przy wyborze takiej firmy należy kierować się rozsądkiem. Pamiętajmy, że po wprowadzeniu zmian, auto musi być dopuszczone do ruchu, a wszelkie zmiany muszą być zgodne z polskim i unijnym prawem. Dlatego też lepiej wybierać profesjonalistów, którzy mają doświadczenie, wiele udanych realizacji na swoim koncie i doskonale wiedzą, co robią. – dodaje specjalista z overlimit.com.

Co można poprawić w aucie?

Wprowadzanie modyfikacji do aut terenowych ma za zadanie idealne dopasowanie ich do potrzeb właścicieli. Dlatego też oferta zmian jest tak szeroka. – My oferujemy aż 3 różne pakiety. W podstawowym zwiększamy prześwit, montujemy opony terenowe i elementy przywracające geometrię zawieszenia, a w tym najbardziej rozbudowanym poza tymi rozwiązaniami oferujemy także montaż wielu osłon, wyciągarkę o dużej mocy, wyprowadzony dolot powietrza do silnika i wiele więcej. Wybór konkretnego pakietu uzależniony jest oczywiście od potrzeb właściciela auta. – dodaje wspomniany specjalista

Auta terenowe to maszyny, które można, a czasami nawet trzeba poprawiać. Służą do tego specjalne modyfikacje, którymi warto się zainteresować – na szali leży przecież posiadanie auta idealnie dopasowanego do potrzeb właściciela.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ