Bezpieczny w sieci

Jeżeli jesteś właścicielem domeny i chcesz być wiarygodny musisz pomyśleć o Certyfikacie SSL. Jest to narzędzie świadczące zarówno o wiarygodności domeny oraz jej właściciela. Potwierdza, że przesył danych pomiędzy użytkownikiem a serwerem jest bezpieczny i realizowany z zachowaniem poufności danych.

SSL jest także jednym z istotnych czynników wpływających na pozycję strony w popularnych wyszukiwarkach. Dobór certyfikatu zależy od przede wszystkim od rodzaju aktywności prowadzonej w internecie. Do prostych stron internetowych oraz dla właścicieli blogów, nie przetwarzających dużych ilości danych, można zakupić podstawowy certyfikat szyfrowany kluczem 256-bitowym. Dla większych klientów np z branży e-commerce, stron korporacyjnych czy dużych organizacji należy użyć certyfikatu wykorzystującego najsilniejsze szyfrowanie SHA2 i ECC. Można także w sposób certyfikowany zabezpieczać wiele domen i subdomen. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań klienta.

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Na rynku jest wiele firm oferujących certyfikat skrojony na miarę potrzeb zarówno małych firm jak i klienta korporacyjnego. Jedną z najlepszych jest kru.pl. Kupując certyfikat SSL w kru.pl można mieć pewność, że oferta będzie przygotowana przez profesjonalny zespół doświadczonych inżynierów, którzy zapewnią wszechstronna pomoc na każdym etapie współpracy. Firma oferuje certyfikaty w w czterech kategoriach:

1. Positive SSL
2. EV SSL
3. Positive SSL Wildcard
4. Multi-Domain SSL.

Grupa pierwsza to dobre tanie certyfikaty SSL przeznaczone dla właścicieli niewielkich domen. Grupa druga dedykowana jest klientom bardziej wymagającym, których domena wymaga silniejszych zabezpieczeń (np. sklepy internetowe). Grupa trzecia opiera się na tym samym kluczu zabezpieczeń ale chroni nie tylko jedną domenę ale także należące do niej subdomeny. Ostatnią grupę stanowi rozwiązanie zabezpieczające wiele domen jednocześnie. Szeroka oferta kru.pl jest dostępna na przejrzystej, intuicyjnej stronie internetowej. Napisz lub zadzwoń na prawdę warto.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ