Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni

Tak, zdalny kurs nauki jazdy jest możliwy, oczywiście należy wyjaśnić, że chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego. Można być pewnym, że wybierając zdalny kurs na prawo jazdy oszczędzimy czas i pieniądze. Czy obecnie dziwi kogoś jeszcze nauczanie na odległość? Ta forma edukacji stała się aktualnie powszechna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe. Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu: formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego. Sprawdź dlaczego warto wybrać zdalny kurs i jak się do tego krok po kroku zabrać.

Jak wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie zdalny kurs na prawo jazdy?

Przede wszystkim zadaj sobie pytanie: na ile potrafisz się samodzielnie zmobilizować się do nauki? Od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie. Zacznij od próby swoich możliwości i spróbuj rozwiązać darmowy test na prawo jazdy.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i otrzymujesz dostęp do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej, a podręcznik pobierasz  w formie ebooka. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny samodzielnie.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

prawo jazdy

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach.. W tej opcji masz już kontakt z instruktorem. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a także finalnie sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Najbogatszy pakiet. Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w tym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Wiesz o tym, że egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo? tak, możesz ze spokojem opanować materiał i zdać egzamin państwowy z teorii teraz, a na część praktyczną zapisać się w dowolnym terminie. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zdobyć prawo jazdy?

Wszystko jest znacznie łatwiejsze niż myślisz. Podejmij decyzje i zacznij od najprostszego pierwszego kroku. Zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ