Program do monitorowania samochodów

Gdy powierzasz swoim pracownikom narzędzia służbowe, do których koniecznie należy zaliczyć samochód, musisz zaufać im, że nie będą nadużywać ich do celów prywatnych. Oczywiście ograniczenie zaufania często jest podstawą, gdyż może okazać się, że nie tylko pojazd będzie eksploatowany ponad normę, ale również budżet na paliwo.

Jak poradzić sobie z takimi sytuacjami? Otóż trzeba powiedzieć otwarcie, że rozliczenie fakturowe i dokładne planowanie podróży specjalistów nie jest najlepszym sposobem. Wykorzystajmy zatem dostępną technologię i możliwości, które oferuje między innymi program do monitorowania samochodów. Kiedy go zainstalować i jak używać, by zapewnił maksymalną efektywność i wydajność? Zapraszamy po odpowiedzi.

Kilometry i ilość spalonej benzyny

Wysyłając pracownika do klienta autem, prawdopodobnie zależy Ci na tym, by zrobił jak najmniej kilometrów w najkrótszym czasie. Oczywiście wcale nie jest to tak proste, jak może się wydawać, ponieważ wystarczy dodać do odległości niezależne od kierowcy sytuacje, np. korki wynikające z wypadku na trasie itp. Program do monitorowania samochodów to jedynie narzędzie do planowania budżetu i weryfikacji założeń. Rozmowa z pracownikami wykonującymi swój zawód to główne narzędzie pozwalające utrzymać dyscyplinę.

Raport wygenerowany automatycznie

Ciekawym dodatkiem do systemów jest raportowanie. Zaawansowany program do monitorowania samochód zapewnia możliwość automatycznego generowania raportów, które później będziemy mogli poddać głębszej analizie. Jak to wygląda w praktyce? Cały system czujników przetwarza dane, które trafiają za pomocą systemu GPS i transferu danych do sieci oprogramowania. Na tej podstawie generowany jest szczegółowy raport, którego jakość zależy jedynie od rodzaju systemu i czujników, które zostały wykorzystane przy produkcji aplikacji. Zadaniem użytkowników jest jedynie sprawdzenie, jak porównywalnie wygląda sytuacja z pozostałymi miesiącami.

Wsparcie obsługi klienta

Masz problemy na którymś etapie instalacji lub obsługi? Jeśli wybierzesz renomowaną firmę z doświadczeniem, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów, którzy dokładnie poprowadzą Cię krok po kroku do realizacji Twojego problemu. Warto mieć do dyspozycji zarówno obsługę telefoniczną na infolinii, zdalną (kiedy to pracownicy online skalibrują konkretne funkcje), jak i mailową. Pamiętaj zatem, by sprawdzić wcześniej wybrany przez siebie program do monitorowania samochodów i firmę, która odpowiedzialna była za produkcję tego systemu.

 

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ