Serpentynit do silnika

W ofercie sklepu Mihel ze środkami smarnymi znajdziesz oryginalne dodatki do różnych podzespołów pojazdu w postaci serpentynitów EP500 Mihel. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o tych innowacyjnych preparatach, to dowiedź się, co stanowi o ich skuteczności, a przekonasz się, że pozytywne opinie nie są stawiane na wyrost. Poznaj siłę nanotechnologii i zapewnij maksymalną ochronę swojemu pojazdowi.

Serpentynit EP500 – trwała i solidna warstwa ochronna

W naszej ofercie ze środkami smarnymi znajdziesz oryginalne dodatki do różnych podzespołów pojazdu w postaci serpentynitów EP500 Mihel. O skuteczności naszych preparatów decyduje przede wszystkim najnowsza technologia w postaci nanocząsteczek wykazujących się niezwykle trwałymi właściwościami powierzchniowo czynnymi. Te preparaty przeznaczone są do silników, skrzyń biegów i układów wspomagania – zapewniają maksymalną ochronę i doskonałą rewitalizację wszystkich metalowych powierzchni. Doskonałe właściwości smarne wykorzystywane są w miejscach, w których dochodzi do najmocniejszych obciążeń i elementach, które są najbardziej narażone na uszkodzenia.

Tworząc naszą ofertę, braliśmy pod uwagę specyfikę i różne zadania stawiane przed poszczególnymi układami napędowymi w samochodzie. W skrzyni biegów występują na przykład inne obciążenia niż w silniku, dlatego zestaw aktywnych  dodatków różni się w zależności od danego mechanizmu. Jedna cecha jest jednak wspólna – każdy serpentynit EP500 zapewnić maksymalną ochronę powierzchniom w newralgicznych punktach, w których występuje tarcie. Pozwala to na zniwelowanie procesu zużycia i przedłużenie żywotności pojazdu. 

Serpentynity EP500 w ofercie sklepu internetowego Mihel

W ofercie naszego sklepu znajdziesz następujące serpentynity EP 500:

  • Mihel serpentynit EP500 AT – dodatek do automatycznej skrzyni biegów,
  • serpentynit Mihel EP500 DE – dodatek do oleju z silnikiem Diesla, 
  • Mihel EP500 – dodatek do silników benzynowych do standardowych samochodów,
  • serpentynit Mihel EP500 regeneracja – dodatek do układów wspomagania, 
  • Mihel serpentynit EP 500 MOTO SPORT – dodatek do silników Diesla do samochodów sportowych, 
  • Mihel EP500 MT. – dodatek do manualnej skrzyni biegów, 
  • Mihel serpentynit EP500 PE – dodatek do oleju z silnikiem benzynowym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu dostępną na stronie internetowej https://mihel.pl/. Posiadamy szeroką ofertę ceramicznych olejów silnikowych innowacyjne dodatki do różnych ważnych układów w samochodzie. Przekonaj się sam o skuteczności naszych produktów i poczuj różnicę na własnej skórze. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ