Dostawczaki Fiata do zadań specjalnych

Fiat Professional od lat wiedzie prym jako producent samochodów sprawdzających się w każdych warunkach. Niezawodne silniki oraz imponująca ładowność to tylko ułamek tego, co mogą zagwarantować dostawczaki Fiata. Siła, wytrzymałość i funkcjonalność wyróżnia je i sprawia, że jak dotąd na drogach wciąż nie miały sobie równych.

Dostawa to podstawa

Fiat nie zwalnia tempa. Co jakiś czas raczy swoich klientów nowymi odsłonami aut dostawczych z doskonale znanej serii Professional. Solidne i masywne auta to jednocześnie lekkie, doskonale prowadzące się pojazdy, które są przede wszystkim praktyczne. Podczas wyboru dostawczych samochodów należy kierować się zupełnie innymi wytycznymi, niż przy rozglądaniu się za autem rodzinnym czy sportowym. Kierowcy, którzy poszukują raczej średnich aut o okazałej pojemności i niezłych osiągach, powinni zdecydować się na Fiata Ducato lub Scudo. Oba, powstałe przy współpracy z Renault, gwarantują, że spośród aut użytkowych nie mają sobie równych.

Przestronne Ducato dla wymagających

Zwolennikom wielofunkcyjnych rozwiązań przypadnie do gustu Fiat Ducato dostosowane do przewozu towarów różnego typu. Posiada ogromne możliwości transportowe i zapewnia, że żadna sytuacja przeładunkowa nie zaskoczy kierowcy, który zdecyduje się na Ducato. Furgon dostępny w serii Professional wyróżnia się sporą ładownością oraz pojemnością. Posiada 3 rozstawy osi i aż 4 długości. Pojemność osiąga wartość nawet 17m3. Do tego przesuwne drzwi i ładowność do 2200 kg wystarczą, by przekonać nawet najbardziej opornych. Ducato to także solidna brygadówka. Zmieści do 7 osób przy zachowaniu pełnego komfortu podczas przejazdu, a oprócz tego zmieści w sobie solidny ładunek. Bezpieczeństwo zapewnia natomiast samopoziomujące zawieszenie utrzymujące ciężar ładunku w stałym położeniu.

Niewielkie Scudo dla obieżyświatów

Nieco inaczej prezentuje się inny oferowany przez Fiata samochody dostawcze. Scudo to niewielkie, ale bardzo pojemne auto, które świetnie się prowadzi i zapewnia komfort podczas jazdy. To idealne rozwiązanie dla przedstawicieli handlowych lub osób przewożących niewielkie ładunki. Furgon dostępny jest w trzech wersjach: w pełni, częściowo lub całkowicie przeszklony. Posiada 2 wysokości dachu, pojemność do 7m3 oraz ładowność do 1200 kg. Przedział ładunkowy znajdujący się wewnątrz pozwala na szybki rozładunek oraz załadunek towaru. Przesuwne, lekkie drzwi oraz próg ładunkowy, sięgający ziemi, dodatkowo to ułatwiają. Podobnie jak w przypadku Ducato, zastosowano zawieszenie samopoziomujące, zwiększające komfort podczas prowadzenia nawet dobrze zaopatrzonego auta.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ