Zostań doradcą Klienta w salonie BMW

Od dzieciństwa pasjonujesz się motoryzacją? Jesteś na bieżąco jeśli chodzi o wszystkie innowacje? Śledzisz rozwiązania wprowadzane na rynek? Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w jednym z najbardziej rozpoznawalnych koncernów, to przyjrzyj się poniższej propozycji i jeszcze dziś wyślij nam swoje CV. Kim jesteśmy i co możemy Ci zaproponować?

Z przyjemnością Cię informujemy, że współtworzymy markę z wyjątkową historią. Samochody BMW (https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/), to synonim luksusu, elegancji, bezpieczeństwa i współczesnego designu. Jesteśmy przekonani, że każdy pasjonat motoryzacji z pewnością zna co najmniej jeden model naszych markowych aut. Obok tych samochodów nie można przejść obojętnie. Jeśli więc interesuje Cię praca w BMW i jeżeli chcesz dołączyć do grupy specjalistów od spraw doradztwa dla klientów, to zrób ten pierwszy krok i złóż aplikację. Od naszych kandydatów wymagamy pełnego zaangażowania, średniego wykształcenia i znajomości języka obcego na średniozaawansowanym poziomie. Jeżeli chciałbyś zostać doradcą do spraw sprzedaży aut premium musisz mieć także co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Liczy się dla nas także Twoja prezencja, wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów z nowo poznanymi osobami. Klientami marki BMW bardzo często są wymagające i znające swoje potrzeby osoby. Profesjonalny doradca musi wsłuchać się we wszystkie wskazówki, ale musi być także gotowy na przedstawienie swoich propozycji.

Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowywanie prezentacji, wstępne kalkulacje cenowe oraz negocjacje finansowe. O nic jednak nie musisz się martwić. Rozpoczynając pracę w BMW zostaniesz skierowany na specjalistyczne kursy i szkolenia, które przystosują Cię do pracy w naszym zespole i które nauczą Cię w jaki sposób rozmawiać z klientami i jak najlepiej prezentować naszą markę. Doradca klienta, to osoba, która praktycznie cały czas jest w pracy. Nawet jeśli wyślemy Cię na jakieś branżowe spotkanie czy międzynarodowe targi, to zawsze będziesz musiał być gotowy na przedstawienie naszej oferty i na zaprezentowanie jak najlepszego wizerunku marki. Skoro znasz już nasze wymagania, to teraz czas na pakiet korzyści, które wynikają z pracy w naszym zespole. Otrzymasz umowę pracę i solidne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym. Do dyspozycji dostaniesz także służbowe auto, komórkę i komputer. Regularnie będziemy wysyłać Cię na różne szkolenia, po których uzyskasz renomowane certyfikaty. Chcesz spróbować swoich sił w tym zawodzie? Zapraszamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ