Samochody marki Volkswagen w Polsce

Marka Volkswagen znajduje się na szczycie listy najczęściej sprzedawanych aut w Europie. W ubiegłym roku niemiecki koncern dostarczył europejskim klientom ponad 600 tysięcy nowych aut. Modelem cieszącym się największym zainteresowaniem w Polsce, okazał się Golf, którego sprzedaż wyniosła ponad 14 tysięcy egzemplarzy. Volkswagen Golf zajął wysokie, czwarte miejsce w rankingu najczęściej kupowanych samochodów w Polsce. Na ogólną sprzedaż Volkswagena wpływ miały także modele: Passat, którego sprzedano w ilości ponad 9 tysięcy egzemplarzy oraz Tiguan sprzedany w ilości prawie 7 tysięcy sztuk.

Poza Golfem, Passatem i Tiguanem dużą popularnością wśród polskich klientów cieszą się takie modele jak up!, Polo czy Sharan. W segmencie samochodów dostawczych Volkswagen reprezentowany jest przez modele Crafter, Transporter i Caddy.

Znane ze swojej niemieckiej solidności Volkswageny kuszą dobrym wyposażeniem, udaną stylistyką nadwozia oraz różnorodnością jednostek napędowych. Auta niemieckiego koncernu cenione są przede wszystkim za wysoką jakości wykonania, trwałość i niezawodność. Klienci marki chwalą sobie także komfort jazdy i uznają niemieckie samochody za bardzo bezpieczne. Samochody z logo VW doskonale sprawdzają się w roli auta miejskiego, niezawodnego auta rodzinnego, a także sprawdzonego narzędzia pracy w firmie.

Volkswagen nie należy do samochodów drogich w utrzymaniu. Szczególnie jeżeli, zamiast oryginalnych części producenta, pod uwagę weźmiemy dobrej jakości zamienniki poszczególnych elementów wyposażenia aut tej marki. Produkowane przypadków przez krajowe firmy zamienniki oryginalnych części do Volkswagena charakteryzują się dobrą jakością oraz przystępną ceną. Zakup elementów układu zawieszenia, układu jezdnego oraz poszczególnych elementów karoserii w większości przypadków nie nadwyręży domowego budżetu. W dobrej cenie kupimy także pióra wycieraczek do wszystkich modeli aut niemieckiej marki. Dobrym przykładem będą tutaj, popularne na polskim rynku, wycieraczki do Volkswagena, produkowane przez DIPP.

wycieraczki samochodowe dipp

Polski producent od lat dostarcza wysokiej jakości zamienniki oryginalnych wycieraczek do samochodów marki Volkswagen. W sklepie internetowym DIPP zakupimy płaskie wycieraczki do Golfa w cenie 25 złotych za komplet.

Szeroka oferta części zamiennych połączona z ich niską ceną sprawia, że posiadacze Volkswagenów nie mają problemów z utrzymaniem swoich samochodów w dobrym stanie technicznym. Regularnie serwisowane auta tej marki, z użyciem wysokiej jakości elementów eksploatacyjnych, potrafią bezawaryjnie służyć swoim właścicielom przez wiele lat.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ