piątek, Wrzesień 24, 2021

Sklep internetowy z oponami – jak wybrać najlepszy?

0
Sklep internetowy z oponami

Wybranie najlepszych opon dla wielu osób jest prawdziwym wyzwaniem. Przy tym zakupie trzeba odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań. Po pierwsze trzeba zastanowić się, gdzie najlepiej zrobić zakupy, a także jakim producentom zaufać. Po drugie należy dowiedzieć się jakie zalecenia ma producent samochodu. Po trzecie trzeba ustalić, czy lepiej sprawdzają się opony używane, czy nowe. Chcąc rozstrzygnąć pierwszą kwestię warto zapoznać się z naszym poradnikiem. Podpowiadamy jak wybrać najlepszy sklep z ogumieniem.

Czy warto robić zakupy w sklepie internetowym z oponami?

Wiele osób zastanawia się, czy opony takie jak https://noweopony.pl/ lepiej kupić w sklepie internetowym, czy na aukcjach. Warto podkreślić, że sklep internetowy z oponami to miejsce, gdzie bez trudu można znaleźć ogumienie nowe, wysokiej jakości i pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu nie trzeba martwić się, czy opona nie została uszkodzona. Dodatkowo w niektórych sklepach można otrzymać gwarancję, co daje jeszcze większy komfort użytkowania. Na aukcjach trudno jest znaleźć opony nowe i nieużywane. Zazwyczaj są one zniszczone, a ich pierwsi właściciele użytkowali je niezgodnie z zaleceniem producenta. Przez to może się okazać, że po kilku przejechanych kilometrach na jaw wyjdzie zniszczenie ogumienia, przez co konieczne będzie kupienie nowego kompletu.

Sprawdź asortyment sklepu internetowego

Chcąc kupić opony takie jak https://noweopony.pl/opony/205/55/r16 trzeba sprawdzić jaki asortyment ma wybrany sklep internetowy. Zazwyczaj sklepy, które można znaleźć online mają szeroką i różnorodną ofertę. To więc oznacza, że każdy jest w stanie wybrać dla siebie odpowiedni rodzaj ogumienia. Jednak nie we wszystkich sklepach można liczyć na takie udogodnienie. Może się okazać, że najlepszy producent nie jest dostępny lub ceny są za wysokie. Warto zapoznać się z ofertami kilku sklepów, by możliwe było wybranie tego, który jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania.

Przekonaj się, jakie opinie ma sklep internetowy z oponami

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sprawdzić, czy sklep cieszy się dobrymi opiniami. To jakie oceny i komentarze pozostawili po sobie inni klienci może świadczyć o tym, czy sklep jest bezpiecznym i profesjonalnym miejscem. Może się okazać, że to właśnie dzięki opinii dowiesz się ile czeka się na zamówienia, a także w jakim stanie przychodzą paczki z oponami.

Zwracając uwagę na wszystkie wyżej wymienione aspekty można zdecydować się na bezpieczny i profesjonalny sklep, w którym bez trudu można znaleźć rekomendowane opony do samochodu. W ten sposób można zagwarantować sobie wysoki komfort i wygodę w trakcie zakupów.

Jak wypowiedzieć ubezpieczenie OC?

0
ubezpieczenie OC

Na podstawie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych każdy kierowca powinien posiadać ubezpieczenie OC. Często dochodzi jednak do sytuacji, iż z pewnych powodów chcemy zmienić umowę OC na inną.  Konieczne jest wówczas wypowiedzenie umowy OC u dotychczasowego ubezpieczyciela, w innym przypadku zmuszeni będziemy opłacać podwójne składki. Najczęstszym powodem, dla którego wypowiadamy umowę ubezpieczenia jest zakup samochodu od innego kierowcy, korzystam z takiego rozwiązania także wtedy, gdy znajdziemy tańszą alternatywę. Jak wypowiedzieć umowę OC zawartą z ubezpieczycielem?

Kiedy można złożyć wypowiedzenie umowy OC?

Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC możemy złożyć w dowolnym momencie jej obowiązywania. Niezależnie jedna od tego, w którym dniu ją złożymy, będzie ona obwiązywał do końca ważności umowy ubezpieczenia, w dodatku towarzystwo ubezpieczeniowe nie ma obowiązku zwrotu składek za niewykorzystany okres. Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych ostatecznym terminem na wypowiedzenie umowy OC jest ostatni dzień przed terminem jej wygaśnięcia. W przypadku braku deklaracji wypowiedzenia umowy zostanie ona automatycznie przedłużona na następny rok. W przypadku zawarcia umowy z nowym ubezpieczycielem bez wypowiedzenia umowy u poprzedniego dochodzi o tak zwanego „podwójnego ubezpieczenia” – może wówczas nastąpić wypowiedzenie umowy OC u poprzedniego ubezpieczyciela w trybie natychmiastowym.

Jakie informacje musi zawierać wypowiedzenie OC

Wypowiedzenie OC składamy w siedzibie towarzystwa ubezpieczeniowego, nie musimy jednak osobiście stawiać się na miejscu. Powinniśmy jedynie upewnić się, iż w dokumencie zawarte są wszystkie informacje, wymagane przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczeniowym funduszu gwarancyjnym i polskim biurze ubezpieczycieli komunikacyjnych. Formularz powinien zawierać datę i miejsce wypowiedzenia, dane adresowe właściciela pojazdu, markę i model samochodu wraz z aktualnym numerem rejestracyjnym, nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego, numer polisy o okres ubezpieczenia, w którym umowa obowiązuje. Dane te możemy wprowadzić samodzielnie, wypowiedzenie OC samochodu możemy również wypełnić, wykorzystując gotowy wzór wypowiedzenia umowy dostępny w sieci, musimy jedynie pamiętać, by złożyć na nim własnoręczny podpis.

Czy musimy złożyć wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC w oddziale?

Niezależnie od tego, czy chcemy wypowiedzieć naszą umowę, czy złożyć wypowiedzenie polisy OC zbywcy pojazdu, powinno ono mieć formę pisemną, jednak nie musimy dostarczać go osobiście. Ubezpieczenie OC samochodu można wypowiedzieć, wysyłając podpisany dokument pocztą lub za pomocą kuriera. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które ze względu na charakter zatrudnienia nie mogą stawić się w oddziale ubezpieczyciela. Warto również zadzwonić do towarzystwa ubezpieczeniowego i zapytać, czy istnieje możliwość złożenia wypowiedzenia w formie elektronicznej – w takim przypadku wystarczy jedynie zeskanować umowę i wysłać ją wykorzystując pocztę email.

Czy warto dokonać wypowiedzenia umowy OC zbywcy pojazdu?

Kiedy nabywany samochód, otrzymujemy także przypisaną do niego polisę OC. Nie zawsze jednak jest to dla nas korzystne, zwłaszcza jeśli sprzedawca krótko posiadał prawo jazdy i miał na koncie kilka mandatów. Istniejąca umowa ubezpieczenia jest dla nas wówczas niekorzystna i warto ją wypowiedzieć, gdyż nowa będzie dla nas korzystniejsza. Jeśli chcesz zmienić ubezpieczyciela nie musisz już kontaktować się w tej sprawie z poprzednim właścicielem, gdyż przekazał on wszelkie niezbędne dokumenty i powinien przekazać fakt o sprzedaży samochodu swojemu towarzystwu ubezpieczeniowemu.

Lokalizator GPS IKOL GO – dobry wybór dla Twojego samochodu

0
Lokalizator GPS IKOL GO – dobry wybór dla Twojego samochodu

Coraz więcej kierowców w Polsce decyduje się na kupno modułu GPS do samochodu. Umieszczenie w pojeździe niewielkiego urządzenia do monitoringu gwarantuje bowiem wiele korzyści – zarówno w przypadku aut firmowych, jak i prywatnych.

Na rynku znaleźć dziś można ogromną liczbę lokalizatorów GPS, różniących się między sobą m.in. oferowanymi funkcjami czy wytrzymałością. Wybór danego urządzenia „w ciemno”, bez zdobycia wcześniej informacji na jego temat, może skończyć się poczuciem zawodu i utratą pieniędzy na produkt, który nie spełnia Twoich oczekiwań.

Używasz auta do celów prywatnych i zastanawiasz się, który GPS będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie? W tym tekście przedstawimy Ci moduł, który naszym zdaniem jest godnym polecenia urządzeniem. Zapraszamy do lektury.

Monitoring GPS i zapisywanie historii przejazdów

Jedną z zalet posiadania monitoringu GPS auta jest wygoda. Wybierając dobry lokalizator do samochodu prywatnego, jakim jest IKOL GO, zyskujesz funkcję precyzyjnego namierzania ruchu pojazdu w czasie rzeczywistym, wraz z możliwością zapisywania w historii przejazdów przebytej przez auto trasy i innych szczegółów dotyczących podróży.

Decydując się na zakup modułu GPS do samochodu IKOL GO masz zapewniony dostęp do historii przejazdów przez 3 lub 12 miesięcy (w zależności od wybranej usługi). Przez ten czas w każdej chwili możesz sprawdzić, którędy jechałeś danego dnia lub ile godzin zajął Ci przejazd z punktu A do punktu B.

Warto również wspomnieć o możliwości lokalizowania samochodu na odległość. Dzięki tej funkcji wiesz, że Twoje auto cały czas stoi na parkingu i nikt nieproszony nie postanowił nim odjechać. Opcja ta przydaje się także osobom roztargnionym – jeżeli do nich należysz, zapewne choć raz zdarzyło Ci się zapomnieć, gdzie zaparkowałeś swój pojazd. Lokalizator GPS IKOL GO pozwoli Ci zapomnieć o tym problemie.

Jak sprawdzać położenie auta na mapie?

Zastanawiasz się, jak i gdzie możesz sprawdzić położenie auta na mapie? Wystarczy, że dodasz nowy lokalizator na stronie system.ikol.pl lub w mobilnej aplikacji IKOL Tracker (stworzonej po to, byś mógł na bieżąco śledzić swój pojazd z niemal każdego miejsca w Europie). Właśnie tam będzie też zapisywana historia Twoich podróży.

IKOL GO – wytrzymały i funkcjonalny

Moduł IKOL GO to niezwykle praktyczny lokalizator, charakteryzujący się przy tym wyjątkową odpornością na zniszczenie. Działa nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (niestraszne mu temperatury w przedziale od -25°C do + 75°C).

Co ważne, moduł ten jest także odporny na zamoczenie i zabrudzenie. Możesz więc korzystać z niego gdziekolwiek zechcesz. Ponadto zawsze możesz rozwinąć funkcjonalność IKOL GO, dobierając interesujące Cię usługi dodatkowe – jest do tego w pełni przystosowany.

Podsumowując: IKOL GO to idealny GPS dla każdego kierowcy.

Jak napisać dobre ogłoszenie i szybko sprzedać auto?

0
Jak napisać dobre ogłoszenie i szybko sprzedać auto

Popularne portale z ogłoszeniami wypełnione są po brzegi ofertami sprzedaży samochodów. Niewielu jednak sprzedawców wie jak napisać dobre ogłoszenie sprzedaży auta. Wiąże się to z niezrozumieniem tego, że dobrze napisany tekst może sprzedać wszystko.

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

0
Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni

Tak, zdalny kurs nauki jazdy jest możliwy, oczywiście należy wyjaśnić, że chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego. Można być pewnym, że wybierając zdalny kurs na prawo jazdy oszczędzimy czas i pieniądze. Czy obecnie dziwi kogoś jeszcze nauczanie na odległość? Ta forma edukacji stała się aktualnie powszechna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe. Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu: formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego. Sprawdź dlaczego warto wybrać zdalny kurs i jak się do tego krok po kroku zabrać.

Czy warto szukać pracy w budownictwie w Olsztynie?

Czy warto szukać pracy w budownictwie w Olsztynie

W ciągle rozwijającym się mieście, jakim niewątpliwie jest Olsztyn, rozwinięta branża budownictwa zawsze będzie potrzebna. To właśnie dlatego może się nam wydawać, iż ten segment może być interesujący do wyboru w stolicy województwa warminśko-mazurskiego. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Czy naprawdę warto szukać pracy w budownictwie w Olsztynie?

Praca w budownictwie w Olsztynie – co dokładnie można robić?

Biorąc pod uwagę takie zagadnienie, jak praca Olsztyn ma do zaoferowania naprawdę wiele. Czy jednak rzeczywiście można znaleźć aż tyle ogłoszeń na GoWork związanych z branżą budowlaną? Jak się okazuje, jest to jedna z najbardziej obleganych kategorii na przeróżnych portalach z ofertami pracy. Oczywiście wachlarz stanowisk mieszczących się pod hasłem ,,budownictwo i praca fizyczna” jest całkiem szeroki i trudno tak naprawdę uogólnić całą tę grupę. Z pewnością na dole całej piramidy znajdą się proste roboty fizycznie, które w większości przypadków nie wymagają specjalistycznych umiejętności i certyfikatów. Oczywiście w takich zajęciach zarobki również nie należą do najwyższych. Nietrudno jednak dostrzec, że poszukiwani są również konkretni eksperci w danych dziedzinach. Wśród ogłoszeń można na przykład znaleźć hydraulików, elektryków, operatorów maszyn budowlanych czy też monterów i inżynierów. Można również spróbować swoich sił w ochronie placów budowy. Oczywiście wraz ze wzrostem znaczenia i trudności danej pracy wzrasta również wynagrodzenie. Za bardziej odpowiedzialne i delikatniejsze zajęcia otrzymamy większą pensję.

Praca w budownictwie w Olsztynie – co oferują pracodawcy?

Wbrew pozorom, firmy działające w tym segmencie bardzo często oferują całkiem sporo benefitów swoim pracownikom, by zachęcić ich do podjęcia się pracy. Dla przykładu – choć niektóre stanowiska można podjąć dopiero po przejściu specjalistycznego kursu, nierzadko są one oferowane przez samego pracodawcę. W obecnych czasach kwestie ubezpieczeń oraz bezpieczeństwa w tej branży stoją na wysokim poziomie, co także daje pewne zabezpieczenie w stosunkowo niebezpiecznym sektorze zatrudnienia. Nie da się jednak ukryć, iż pracownicy fizyczni, a w szczególności ci wyspecjalizowani, są w stanie zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Między innymi właśnie ten fakt sprawia często, iż ludzie zamiast kilkugodzinnego siedzenia przed komputerem i biurkiem wolą wybrać pracę właśnie w tym sektorze. Dodatkowo wachlarz stanowisk jest naprawdę spory, co pomaga w znalezieniu odpowiadającej roboty dla każdej zainteresowanej osoby.

W jaki sposób zadbać o peugeota wobec zbliżającego się lata?

0
Wycieraczki Peugeot

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ważne jest, aby nasze auto było dobrze przygotowane. Nawet, jeśli zbliża się lato, nie oznacza to, że nie musimy się przejmować wycieraczkami. W Polsce pogoda potrafi być bardzo zmienna, przez co musimy się upewnić, że nasze wycieraczki będą w najlepszej możliwej kondycji. Nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o to, żeby po prostu działały, ale żeby były przygotowane na ulewne deszcze.

Wycieraczki Peugeot – jakie wybrać, żeby się nie zawieźć?

Bardzo mało osób zastanawia się nad tym, jakiego typu wycieraczki kupują, ponieważ zależy im tylko na tym, żeby po prostu działały. Jednak rozwiązanie, w którym kupujemy najtańszy produkt, nie jest dobrym pomysłem, ponieważ ryzykujemy wtedy, że podczas deszczu nasza widoczność będzie ograniczona. Dlatego, jeśli nie chcemy mieć problemów kupując wycieraczki, musimy się upewnić, że będą one działać w sposób skuteczny. Upewniajmy się zawsze, że dane wycieraczki są dobrze oceniane przez innych klientów, ponieważ może się okazać, że pomimo tego, jak prezentują się w sklepie albo na stronie, tak naprawdę wcale nie są warte naszego zakupu. Bardzo przydatne podczas kupowania wycieraczek może się okazać odwiedzanie forów specjalistycznych, na których będziemy mogli zapoznać się z opiniami innych klientów. Pamiętajmy jednak jeszcze o tym, że w wypadku wycieraczek Peugeot jest jeszcze bardzo ważna kwestia modelu. Nie każdy rodzaj wycieraczek Peugeot będzie pasował do naszego modelu auta, przez co musimy się zawsze dwa razy upewnić, czy zakup danych wycieraczek to dobry pomysł, nie tylko ze względów jakościowych, ale także kompatybilności.

Dlaczego wycieraczki są tak ważne?

Ze względu na zbliżające się lato, które bardzo często potrafi nas zaskoczyć nieprzewidywanymi opadami, dlatego ważne jest, żeby upewnić się, że taka sytuacja nas nie zaskoczy. Wycieraczki Peugeot, które kupimy, nie tylko muszą być przygotowane na poważne odpady i skutecznie sobie z nimi radzić, ale także być bezawaryjne. Bardzo rzadko zdarza się, że możemy sobie pozwolić na to, żeby przeczekać deszcz, a bez wycieraczek bardzo ciężko się prowadzi, a czasem jest to nawet niemożliwe. Jeśli więc zależy nam na naszym bezpieczeństwie i komforcie, to kupując wycieraczki, powinniśmy się upewnić, że będą one spełniały wszystkie wymagania jakościowe. Poza jednak tym wszystkim ważne jest także to, żeby nie musieć ich cały czas wymieniać, bo jest to po prostu nieekonomiczne. Kupowanie droższych wycieraczek może okazać się o wiele bardziej opłacalne w perspektywie czasu niż kupowanie cały czas średniej jakości wycieraczek.

Jak wybrać bezpieczny kask motocyklowy?

0
kask motocyklowy

Jazda na motocyklu to wspaniała pasja, lecz wymaga właściwego przygotowania oraz najwyższego bezpieczeństwa. W niniejszym poradniku przeczytasz, jak wybrać kask oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Poznaj kilka wartościowych wskazówek i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Szerokie możliwości

Wybór kasku może być niełatwym zadaniem szczególnie dla początkujących motocyklistów. Dlatego warto zwrócić uwagę, że wybierać możemy spośród kilku wariantów, a każdy z nich ma swoje atuty. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest kask integralny (full face), który wyróżnia się jednolitą bryłą. Wśród nich wyróżniamy kaski szosowe oraz torowe. Te drugie, jak sama nazwa mówi, przeznaczone są dla profesjonalistów. Kolejnym rozwiązaniem może być kask szczękowy, który wyróżnia się bardzo wysoką wygodą i sprawdzi się idealnie podczas jazdy po mieście. Mechanizm z otwieraną szczęką to doskonała propozycja dla wymagających. Miłośnicy skuterów w sposób szczególny polubili kaski otwarte bez szczęki, które idealnie sprawdzają się podczas jazdy miejskiej w lecie. Natomiast do jazdy w terenie przeznaczony jest kask off-roadowy o lekkiej konstrukcji i z doskonałym przepływem powietrza.

Gdzie warto kupić bezpieczny kask motocyklowy? 

Przy wyborze kasków motocyklowych warto wybierać sklepy, które cieszą się uznaniem w oczach wszystkich entuzjastów jednośladów. Ponadto warto zwrócić uwagę, czy sklep oferuje produkty uznanych marek, które od wielu lat zapewniają motocyklistom sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Wówczas z łatwością dokonasz udanego zakupu. Doskonałą propozycją dla wymagających będzie sklep internetowy Motoklan, w którym z łatwością kupisz wysokiej jakości kask bez wychodzenia z domu. Wybierać możesz kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe czy off-roadowe. Każdy model stanowi bezpieczne i komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci bez przeszkód pokonywać kolejne kilometry. Z tej oferty skorzystało już wielu klientów, którzy zawsze poszukują najlepszych rozwiązań na rynku. Wybierz sprawdzone produkty i ciesz się jazdą bez ograniczeń. 

Nie zapomnij o dodatkach

Klienci sklepu internetowego Motoklan mogą wybierać zarówno kaski motocyklowe, jak i niezbędne dodatki, które pozwolą cieszyć się ponadprzeciętną wygodą ich użytkowania. Znajdziesz tu preparaty do czyszczenia, specjalne torby, wizjery, zestawy audio oraz wiele innych rozwiązań prosto od renomowanych producentów. Warto więc zapoznać się z pełnym asortymentem sklepu, w którym każdy znajdzie artykuły dopasowane do osobistych potrzeb. Pamiętaj, że możesz zasięgnąć porad ze strony profesjonalnej obsługi. Wówczas na pewno dokonasz właściwego wyboru.

Czyszczenie układu wtryskowego – jak zadbać o ten element naszego auta?

Czyszczenie układu wtryskowego

Układ wtryskowy to bardzo ważny element każdego auta. Od jego prawidłowego działania zależy bowiem bezproblemowy rozruch naszego pojazdu. Na czym więc polega czyszczenie układu wtryskowego?

Układ wtryskowy – dlaczego warto dbać o jego dobra kondycję?

Rozwiązanie to jest stosowane zarówno w silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Współcześnie używany układ Common Rail umożliwia precyzyjny i wielokrotny wtrysk paliwa w jednym suwie pracy silnika. Dzięki temu auto przy wyższych osiągach zużywa mniej paliwa. Nic więc dziwnego, że układ wtryskowy jest tak wrażliwy na jakość benzyny czy oleju napędowego. Zanieczyszczenia zawarte w paliwie, które przedostały się przez filtr, mogą go uszkodzić. Dlatego powinniśmy regularnie wymieniać filtr paliwa, by ograniczyć to zjawisko. Także układ wtryskowy warto poddawać czyszczeniu. Pozwoli nam to uniknąć kosztownych napraw. Pomocne mogą okazać się sygnały, jakie daje nam samochód. Dlatego nie powinniśmy ich ignorować i nie odkładać wizyty w warsztacie na później.

Czyszczenie układu wtryskowego – gdzie możemy oddać auto?

Symptomy problemów z układem wtryskowym jest kilka. Objawiają się one poprzez nierówną pracę silnika, większe dymienie i zużycie paliwa, a także spadek mocy silnika. Wynika to ze zmiennej jakości stosowanego przez nas paliwa. Nie bez znaczenia są także dodatki biopaliw oraz obciążenia wynikające z warunków atmosferycznych. Wszystkie wspomniane tutaj przyczyny prowadzą do pojawienia się na wtryskiwaczach osadów i nagarów. Ważne jest ich regularne czyszczenie. W tym celu powinniśmy się udać do specjalistów. Takich znajdziemy bez problemu w internecie. Jeden z nich jest dostępny pod tym linkiem https://bmw-slusarczyk.pl/oferta/czyszczenie-ukladu-wtryskowego. Czyszczenie układu wtryskowego odbywa się z wykorzystaniem specjalnych środków chemicznych. Ich użycie pozwala zredukować skutki powstawania złogów i nagarów. Czyszczenie układu wtryskowego w profesjonalnym serwisie pozwoli zwiększyć jego żywotność oraz poprawić pracę silnika. Warto więc pamiętać o tym, aby uniknąć w przyszłości problemów z rozruchem.

Wypowiedzenie umowy OC przez Internet – na co należy zwrócić uwagę?

Wypowiedzenie umowy OC przez Internet

Termin umowy na ubezpieczenie OC dobiega końca, a może pojawiła się lepsza oferta? Niezależnie od powodu z jakiego chcesz wypowiedzieć OC, upewnij się czy jest taka możliwość. Rezygnacja z umowy dopuszczalna jest tylko w wybranych sytuacjach. Jak zatem skutecznie wypowiedzieć umowę? Sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę.

ZOBACZ TEŻ

Jak korzystać z kluczy dynamometrycznych?

Jednym z bardzo przydatnych narzędzi, dzięki którym możemy naprawić nasze auto są klucze dynamometryczne. Jednak wciąż niewielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego, jakie...